Posiadłość w Kabornie

Bogato wyposażony dom myśliwski w ustronnym miejscu

 


  • Rok budowy: XX wiek
  • Adres: Kaborno, gmina Purda, powiat olsztyński, województwo warmińsko-mazurskie
  • Powierzchnia użytkowa: 380 m kw.: 12 pokoi; piwnica
  • Ogrzewanie: drewno
  • Inne: budynek mieszkalny po remoncie; balkon z tarasem wychodzącym na podwórko; 6 pokoi gościnnych; wyposażony gabinet terapeutyczny; stylowe umeblowanie; dostęp do Internetu za pośrednictwem satelity; nowoczesna zabudowa kuchenna; drenaż wokół domu; 2 budynki gospodarcze do urządzenia; ogród i sad; wędzarnia; stara warmińska kapliczka
  • Powierzchnia działki: 0,4760 ha (podzielona na 3 nieruchomości)
  • Właściciel: Prywatny
  • Preis: 520.000 € + prowizja 4,305%

 

Na nieruchomości posadowione są była leśniczówka dla zachodnioniemieckich myśliwych i dwa budynki gospodarcze. Dom mieszkalny był w ostatnich latach remontowany.  Istnieje możliwość dokupienia od sąsiada 25 ha ziemi.

 

Na parterze znajdują się kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, sypialnia i łazienka oraz wyposażony gabinet wykorzystywany przez terapeutę leczącego schorzenia kręgosłupa. Na piętrze znajduje się 6 pokoi gościnnych (5 z trzema i 1 z dwoma łóżkami). Kompletne wyposażenie całego domu (w tym m. in. antyczne szafy i kredensy, dwa pianina, nowocześnie urządzona kuchnia). Dostęp do Internetu za pośrednictwem satelity. Wejście do domu z zadbanego sadu z zabytkową kapliczką warmińską. Budynek jest ogrzewany drewnem. Wokół budynku jest położony drenaż.

 

Budynek gospodarczy I

W każdym pomieszczeniu jest przyłączona woda. Budynek wykorzystywano wcześniej jako stajnię. Dodatkowo posiada kuchnię letnią. Na strychu jest składowane siano. Budynek wyposażony jest w dmuchawę do siana. Można w nim urządzić dodatowe pokoje gościnne. Za budynkiem znajdują się ogród owocowy i warzywny oraz wędzarnia.

 

Budynek gospodarczy II

Może zostać przekształcony w lokal gastronomiczny, zaś na strychu jest możliwe urządzenie pokoi gościnnych.

 

Położenie

Nieruchomość położona na uboczu. Droga do nieruchomości jest w zimie odśnieżana przez gminę i przejezdna. W pobliżu znajduje się zamknięty rezerwat dzików. 13 km do Olsztyna, 24 km do Pasymia


AdmirorFrames 2.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

 

+48 786 100 737

info@zamieszkaj-w-palacu.pl

Wyświetl większą mapę

 

  

"Nadszedł czas, aby obudzić zamki i pałace z ich snu"